Środa, 25 maja 2016. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Kontakt
rss
Nowa Ostrołęka
wersja mobilnareklama

Uczniowie o energii

2012-05-13 09:00
ME
fot. archiwum szkoły

W Szkole Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego 11 maja 2012 r. gościliśmy przedstawicieli przedsiębiorstwa ENERGA Elektrownie Ostrołęka S.A. inż. Marka Wargackiego i inż. Jerzego Pyskło oraz przedstawicielkę Towarzystwa Przyjaciół Dzieci p. Iwonę Waśkiewicz - poinformowała nas szkoła.

Goście poprowadzili spotkanie dla uczniów klas I – III na temat „Bezpiecznego spędzania czasu przez najmłodszych w czasie wakacji w bezpośrednim sąsiedztwie budów oraz infrastruktury energetycznej”, połączone z prezentacją multimedialną. Elementem dekoracji były także piękne prace plastyczne o tematyce bezpieczeństwa wykonane przez uczniów. W trakcie spotkania z dziećmi zostały omówione rodzaje zagrożeń, z jakimi mogą spotkać się oraz sposobami bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach.

Na zakończenie odbył się konkurs z nagrodami w którym dzieci odpowiadały na pytania dotyczące bezpiecznego zachowania. Wszyscy uczniowie otrzymali upominki od organizatorów. Z ramienia szkoły koordynatorami tej akcji były wicedyrektor Elżbieta Czartoryska-Winiarska i p. pedagog Barbara Sienicka.

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodaj komentarz
Oceń artykuł:
-1
+1
0 (0)
Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza

Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.