Piątek, 23 czerwca 2017. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
Kontakt
rss
Nowa Ostrołęka
wersja mobilnareklama

W bajkowym świecie baletu

2012-05-18 11:29
HP
W niezwykłą podróż zabrali je tancerze Warszawskiego Teatru Tańca.(fot. HP)

Dziesiątki przedszkolaków przeniosło się w bajkowy świat tańca. W niezwykłą podróż zabrali je tancerze Warszawskiego Teatru Tańca. Dzieci zobaczyły fragment spektaklu baletowego. Uczyły  podstawowych figur baletowych. Dla wielu z nich był to pierwszy kontakt z pięknem baletu klasycznego.

Spektakle zostały zorganizowane w ramach Festiwalu Teatralnego INQBATOR RUCHU. 

Dziś, w drugim dniu InQbatora zobaczymy jeszcze trzy spektakle i wernisaż.

Sześć kobiet nie wie czy są kurami domowymi czy modliszkami – to „Kobieta kalendarz”, instalacja teatralna (godz. 17.30, scena przy DH Kupiec). „InQbator ulicy fotograficznie”, druga odsłona wystawy fotografii, tym razem w holu OCK (wernisaż o godz. 18.30). Także w OCK, na scenie głównej, „Anioły” i „Kontrasty”, dwa widowiska w wykonaniu Warszawskiego Teatru Tańca (godz. 19.00). Na zakończenie dnia „Obrazki nieznanego malarza” Teatru Nikoli, skomplikowane i intrygujące relacje artysty poszukującego
inspiracji. A najbardziej twórczo inspirują… kobiety. Jeden artysta i wiele muz (godz. 21.30, parking przy OCK).

Więcej na www.festiwalinqbator.pl.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz
Oceń artykuł:
-1
+1
0 (0)
Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza

Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.