Czwartek, 26 maja 2016. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Kontakt
rss
Nowa Ostrołęka
wersja mobilnareklama

APEL O POMOC

2013-01-26 09:22
RZ

Nazywam się Bożena Drabot, mam 43 lata, z zawodu jestem nauczycielką. Od 11 lat zmagam się z chorobą –stwardnieniem rozsianym.

Od trzech lat, wykorzystując fundusze zebrane we własnym zakresie, rozpoczęłam terapię łagodzącą objawy choroby. Następnie zostałam włączona do programu leczenia immunomodulującego, finansowanego przez NFZ. Odnosi ono pozytywne skutki, nastąpiło u mnie wyraźne zahamowanie postępów choroby. Niestety aby kontynuować terapię jestem skazana na płacenie za nią z własnych pieniędzy.

Zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe, które umożliwi mi dalsze leczenie i rehabilitację. Podjęte leczenie i ciągła rehabilitacja nie jest gwarancją, że już na zawsze pozostanę na obecnym etapie zaawansowania choroby. Spowalnia jednak jej przebieg oraz zmniejsza częstotliwość i siłę kolejnych rzutów, pojawiających podczas jej trwania.

Dziękuję każdemu, kto wspomoże mnie finansowo w dalszej walce z chorobą i pomoże mi zgromadzić fundusze na leczenie. Dadzą mi one szansę na spowolnienie rozwoju choroby.

Przebieg choroby jest trudny do przewidzenia, a kolejne jej rzuty mogą doprowadzić do całkowitej niepełnosprawności. Trudno mi żyć z tą świadomością, zmagając się ze słabością swojego organizmy, któremu nie mogę ufać jak dawniej, a jednocześnie próbując żyć jak ktoś, kto nadal decyduje o swoim losie. W związku z moją chorobą jestem pod opieką Fundacji.

 

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”

ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Bank BPH S.A.

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Z dopiskiem: 18211 DRABOT BOŻENA darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

Można też przekazać 1% podatku. Wystarczy w rozliczeniu rocznym, w rubryce „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)” wpisać:

KRS: 0000037904,

a w polu "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE: 18211 DRABOT BOŻENA
Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pozycji „Wyrażam zgodę”, aby Fundacja mogła otrzymać informację, kto w tym roku „Zdążył jej z Pomocą”.

 

 

Z góry dziękuję za okazaną pomoc. Bożena Drabot
e-mail:
bozena-drabot@wp.pl

 

Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.