Piątek, 23 czerwca 2017. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
Kontakt
rss
Nowa Ostrołęka
wersja mobilnareklama

Wystartował VIII Memoriał im. Arkadiusza Gołasia /zdjęcia/

2013-06-14 14:24
Weekend będzie świętem siatkówki upamiętniającym najbardziej znanego, tragicznie zmarłego ostrołęckiego siatkarza Arkadiusza Gołasia, którego pamięci rozegrany zostanie już VIII Memoriał /fot. RŁ/

Od piątku do niedzieli potrwa siatkarski VIII Memoriał im. Arkadiusza Gołasia, który zgromadził w Ostrołęce aż dwadzieścia zespołów kadetów z mocnych siatkarskich ośrodków z całej Polski.

Weekend będzie świętem siatkówki upamiętniającym najbardziej znanego, tragicznie zmarłego ostrołęckiego siatkarza Arkadiusza Gołasia, którego pamięci rozegrany zostanie już VIII Memoriał.

Do Ostrołęki przyjechało aż dwadzieścia zespołów, zapowiada się rywalizacja na wysokim poziomie. Faworytami po pierwszych spotkaniach wydają się zespoły MOS Wola Warszawa, AKS Rzeszów,  Kadra Podlasia czy METRO Warszawa, które zdecydowanie wygrały swoje pierwsze dzisiejsze mecze.

Ciekawe jak zaprezentują się gospodarze siatkarze UKS-u Olimp na tle silnych rywali, z którymi przez trzy dni przyjdzie im się mierzyć. Pierwsza drużyna prowadzona przez trenera Lucjana Łomacza nie miała żadnych problemów z wygraniem inaugurującego meczu z Gim-Net Mońki. Drugi zespół trenera Norberta Majkowskiego nie sprostał mocnej ekipie MKS MOS Wola. Należy zaznaczyć, że zawodnicy Olimp II są o rok młodsi od pozostałych uczestników.

Drużyny zostały podzielone na cztery pięciozespołowe grupy. W piątek i sobotę odbywać się będą mecze fazy grupowej, w niedzielę dojdzie do spotkań finałowych.

Mecze grupy A, B i C odbywają się w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta 1,  natomiast grupa D swoje mecze grać będzie w  Gimnazjum nr 1 przy ul. Hallera, gdzie chodził do szkoły nasz najlepszy siatkarz.

Podział drużyn na grupy VIII Memoriału im. Arkadiusza Gołasia:

GRUPA A:
AKS Rzeszów
MKS MDK Warszawa
SKS Starogard Gdański
GORTAT Łódź
KS Metro Warszawa II
 

GRUPA B:
UKS Olimp Ostrołęka
Kadra Podlaskie
Hercules Ełk
SOS Wołomin
MUKS Gim-net Mońki

GRUPA C:
UMKS MOS WOLA Warszawa I
MUKS Piętnastka Białystok
KPS Siedlce
MKS Truso Elbląg
UKS Olimp Ostrołęka II

GRUPA D:
KS Metro Warszawa I
Czarni Połaniec
UKS Absolwent S. -C Olsztyn
UKS Dwójka Stalowa Wola
UMKS MOS WOLA Warszawa II

Komentarze (0)

Dodaj komentarz
Oceń artykuł:
-1
+1
0 (0)
Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza

Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.